Hakkımızda

Avcılara, atıcılara, balıkçılara, silah tutkunlarına, hobi sahiplerine, sivil savunma, arama kurtarma ekiplerine, kampçılık ve diğer doğa sporları meraklılarına; dünya standartlarında araç ve gereçleri, silah, av ve doğa sporları malzemeleri, hobi ve hayatı idame ekipmanlarını sunmak amacıyla 1993 yılında büyük bir heyecan ve aşk ile Savmarket ismi ile ticari hayata adımlarımızı attık.

Şirketimiz kuruluşundan günümüze uluslararası ve yerel pazardaki birçok ünlü markanın Bursa temsilciliğini yapmaktadır. 

Avcılık, atıcılık, balıkçılık, kampçılık ve doğa sporları malzemeleri sektörünün önde gelen firmalarından olan Temin Doğa Sporları  faaliyet ilkelerinin temelini koşulsuz müşteri memnuniyeti oluşturur. Şirketimizin ana misyonlarından birisi de dünyanın en yeni ve kaliteli ürünlerini müşterilerimiz ile buluşturmaktır. Bu hizmeti en hızlı ve güvenli bir şekilde sunmak için Temin Doğa Sporları şirketimiz Savmarket İşimiz Hobi, Burada Kral Sensin, Ata Gibisi Yok, Avmarket Tam İsabet ve Hüdai Outdoor markaları ile sanal ortamda hizmet vermektedir.

Sektöründeki ilklere imza atmayı bir ilke haline getiren Temin Doğa Sporları, sektöründeki tüm yenilikleri size anında sunmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ;

 Müşterilerimize güvenle kullanacakları, dünya standartını yakalamış ürünler sunmak,  öncü, güvenilir bir firma olarak hizmet etmek ve bunları yaparken ülke ekonomisine katkı ve müşteri memnuniyet ilkesini sürekli kılmak.

VİZYONUMUZ;

 

 Kalite odaklı ürünler satmak,

 

 Müşterimizin kaliteyi ucuza ve kolay almasını sağlamak,

 

 Müşterimizin güvenini ve dostluğunu kazanmak,

 

KALİTE POLİTİKAMIZ;

 Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,

 Saygın ve güvenilir bir kuruluş olarak hizmete devam etmek,

 Ürün kalitemizi ve hizmetimizi sürekli ileriye götürmek,

 Müşterilerimizin önerileriyle sistemi sürekli iyileştirmeye katkıda bulunmalarını sağlamak,

 Tüm faaliyetlerimizde yasalara, ticaret ahlakına uymak,

 Çevreye zarar vermemeye özen göstermektir. 

Temin Doğa Sporlarının bugünlere gelmesine maddi manevi katkısı olan tüm dost ve müşterilerimize teşekkürü bir borç bilir. Her zaman daha iyisini sunmayı hedefleyen firmamızın siz değerli müşterilerimize hizmet etmekle kıvanç duyduğunu bildiririz.

 


 

MARKA TESCİL BELGEMİZ

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak
için lütfen e-bültenimize ücretsiz üye olun!

© 2014- 2023 Temin Doğa Sporları Tekstil Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.