Kurusıkı Ses Tabancasını Nasıl Alırım?

Kurusıkı Ses Tabancasını Nasıl Alırım ?

Değerli müşterimiz kurusıkı ses tabancası almak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gereklidir.

İkametğahınızın kayıtlı bulunduğu il / ilçe emniyet müdürlüğü veya ilçe jandarma komutanlığı ruhsat birimine 3 adet resim ve nüfus cüzdanınız ile müracat ederek Ses ve Gaz Fişeği Atabilen Silah Satın Alma Yetki Belgesini hemen çıkartabilirsiniz.

Bu yetki belgesi ile mağazamıza gelerek veya aslını ücretsiz kargo fırsatı ile adresimize göndererek istediğiniz Blow, Zoraki, Ekol, Kuzey, Özkursan, Retay, Orthogun, Ceonic , Lord, Aral, Issc marka kurusıkı ses tabancalarının istediğiniz modelini en uygun fiyat ve kredi kartınıza vade farksız 9 taksitli ve promosyonlu olarak satın alabilirsiniz. Üstelik kargo bedava.

Yasal Şartlar ve Uyarılar

1. Yetki belgesi 6 ay geçerlidir.

2. Her bir yetki belgesi ile bir adet kurusıkı ses tabancası alınabilir. Birden fazla kurusıkı tabanca alacaksanız almak istediğiniz tabanca kadar yetki belgesi çıkartılmalıdır.

3. Kurusıkı tabanca satın alındığı tarihten itibaren 1 ay içerisinde yetki belgesini düzenleyen birime fatura ve kurusıkı tabanca ile birlikte giderek kayıt yaptırmak ve kurusıkı silah bildirim kartı almak zorunludur. Aksi halde 5729 sayılı kanunun 4.maddesine göre cezası vardır.

4. Kurusıkı tabancayı taşımak yasaktır.

5. Kurusıkı tabanca kullanıma elverişli olmayacak ve kolay ulaşılamayacak şekilde boş olarak kutu içerisinde nakledilebilir.

6. Kurusıkı tabanca üzerinde tadilat yapmak kesinlikle yasaktır.

7. Ateşli işlenen veya 6136 sayılı kanun kapsamına giren suçlardan dolayı hükümlü bulunanlar ile kasten işten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süreyle cezasına mahkum olanlar kurusıkı yetki belgesi çıkartamazlar.

 

 

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak
için lütfen e-bültenimize ücretsiz üye olun!

© 2014- 2023 Temin Doğa Sporları Tekstil Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.