Olmazsa Olmaz Kamp Malzemeleri

 

Herhangi bir açık hava faaliyeti için hazırlık şarttır. Keyifli ve güvenli bir kamp için gerekli malzeme ve ekipmana sahip olmak gerekir. Kamp listeniz, planladığınız kamp türüne ve yaptığınız aktivitelere, gittiğiniz yerlere, yılın hangi saatine ve yolculuğunuzun süresine göre değişecektir. Olmazsa olmaz kamp malzemeleriniz; çadır, uyku tulumu, mat, pusula, kamp mutfağı, çanta, ve ilk yardım setidir.

Kamp Çadırı

Kullanım yeri ve mevsimine göre farklı tip kamp çadırları bulunmaktadır.Bu sebeple, seçtiğimiz çadırın beklentilerimizi karşılaması için farklı ögeleri dikkate almamız gerekir.Hava koşulları, kurulum tipi ve tasarım. Öncelikle, seçeceğimiz kamp çadırın fiyatını etkileyecek olan ana faktörleri ele almamız gerekir; boyut, ağırlık ve kullanım yeri. Bu öğeler nihai kararımızda etken rol oynayacaktır.

Uyku Tulumu

Peki sizin  için en uygun uyku tulumu hangisi? Bunun için bir çok etken var. Uyku tulumu sıcaklık derecesi, uyku tulumu şekliuyku tulumu yalıtım tipikaz tüyü izolasyonu. Kamp yapacağınız alana ve hava durumuna göre size uygun uyku tulumunu seçmek en mantıklısı olacaktır.

Şişme Mat ve Uyku Matları

Uyku matları ve şişme matları, kamp maceralarınızda güzel bir gece uykusu için önemli rol oynamaktadır: Uyumak için rahat bir yüzeye sahip gibi olmak uyku matının en önemli işlevidir. Uyku matının hangi özelliklerin sizin için en önemli olduğuna karar verin - ağırlık, yastıklama, boyut, yalıtım.

Kamp Mutfağı

Organize bir kamp mutfağı, mutlu bir kamp gezisinin sırrıdır. Yani kamptaki tüm kamp malzemeleri ve malzemelerinizi kolayca erişilebilir tutmak her zaman kolay değildir. Kamp mutfağının olmazı ise yemek pişirme setleridir. 

Soğutucular

Kamp için doğru soğutucuyu sizin için nasıl belirlersiniz ? Soğutucular özellikle yaz kamplarında olmaz olmazlarınızdandır. Soğutucunun temel amacı, işleri soğuk tutmaktır, bu nedenle yalıtım performansı, göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden biridir.

EL Feneri ve Kafa Lambası

Kamp akşamlarında El veya Kafa lambası kamp güvenliğiniz açısından önem teşkil etmektedir.. El Feneri ve Kafa lambası seçiminde Aydınlatma Gücü, Işın Mesafesi, Çalışma Süresi, Etki Direnci, Ampul Tipi özelliklere dikkat ederek seçim yapılması El ve Kafa lamba seçiminizi doğrudan etkiyelecektir.

Kamp Çantası

Doğa severlerin ilk aklına gelen kamp yapmak, değil mi? Şehrin verdiği stresten kaçmak için hafta sonu kaçamağı? Bu kamp deneyimi yaşamak için önemli kamp malzemeleri sırt çantası değil mi? Doğanın güzel keyfini kamp yaparken yaşamak için geniş hacimli dayanıklı ve iyi bir sırt sistemine sahip sırt çantasına ihyacımız olacaktır.

Kamp Ocağı

Harika bir hava düşünün. Güzel bir kamp alanı ve karşısında güzel bir göl. Ve yakacağınız kamp ocağının üzerine miss gibi güzel kokan yemekler. İşte bu güzel ana sahip olmak için iyi bir kamp ocağına sahip olmak gerekir.

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak
için lütfen e-bültenimize ücretsiz üye olun!

Visa Mastercard Bonus Axess World Card Finans Maximum
Temin Doğa Sporları

© 2014- 2020 Temin Doğa Sporları Tekstil Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ve Çerez (Cookie) Kullanımı ilkelerini

onayla ve kapat!
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.